Blog

Ponownie na podium! Dziękujemy!

29 czerwca 2015

Pierwszą połowę roku kończymy wyjątkowo satysfakcjonująco. Zgodnie z najnowszą publikacją "Raport Specjalny - Agencje Interaktywne 2015" wydanym przez Media & Marketing Polska, po raz kolejny zostaliśmy uznani za jedną z najlepszych agencji interaktywnych w Polsce.
Nasi Klienci docenili nas przede wszystkim za przebieg współpracy, jakość obsługi klienta oraz bezpośredni wpływ naszych działań na wzrost ich wartości sprzedaży. Jest nam szczególnie miło, że zadowoleni Klienci polecają naszą Agencję jako odpowiedniego partnera kreującego wizerunek w sieci, dbającego o najwyższy poziom zadowolenia zarówno Klienta jak i użytkownika.
"Po raz kolejny w naszym raporcie Crafton jest jedną z najlepiej ocenianych agencji. Dobrze radzi sobie w nowym biznesie, rozwija zespół i poprawia wyniki finansowe" - czytamy w najnowszym raporcie MMP.
Uhonorowanie naszej ciężkiej pracy napędza nas do działania. Drugą połowę roku rozpoczynamy z nową energią, dzięki której nieustajemy w dążeniu do dostarczania coraz doskonalszych kreacji.
Dziękujemy i czekamy na więcej!
Zespół Agencji Interaktywnej Crafton
Biuro - Agencja interaktywna Crafton Poznań