Blog

Co nowego?

29 lipca 2013

Lipiec zamykamy kilkoma bardzo ważnymi wygranymi przetargami i ciekawymi, nowymi projektami na horyzoncie.
St. Majewski i UNIPAP Strzegom to największy producent wyrobów papierniczych i piśmienniczych w Polsce Właściciel popularnej marki Bambino jest na rynku od ponad 100 lat. W wyniku przetargu zostaliśmy wybrani do przygotowania nowego serwisu www wraz z internetowym katalogiem produktów.
Najlepsza ekonomiczna uczelnia wyższa w Polsce - Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - zleciła nam wdrożenie nowego, responsywnego serwisu internetowego. Do naszych zadań należeć będzie również integracja z wewnętrznymi systemami informatycznymi Uczelni.
Stewardship Ontario jest organizacją pożytku publicznego z Kanady. Na zlecenie naszego klienta zaprojektowaliśmy pełną identyfikację wizualną dla nowego projektu The Canadian Stewardship Services Alliance.
Międzynarodowe Targi Poznańskie po póltorarocznej współpracy przedłużyły z nami umowę na bieżącą obsługę interaktywną o kolejny rok. Dodatkowo wygraliśmy przetarg na nowy szablon stron imprez targowych o charakterze b2c.
Club Med to międzynarodowa sieć hoteli-klubów wywodząca się z Francji. Dla brytyjskiego oddziału Club Med od niedawna przygotowujemy serwisy www promujące najnowszą ofertę.