Pasjonaci produktów przyjaznych użytkownikowi

 

Budujemy relacje, nie tylko projekty webowe.

Michał Zieliński

Michał Zieliński

Director of Business Development

Image Alt

Jesteśmy niewielkim zespołem entuzjastów technologii internetowych, dobrego designu i przemyślanych strategii. Budowanie relacji partnerskich i wspieranie profesjonalnym doradztwem jest dla nas równie ważne jak procesy projektowe i jakość dostarczanych produktów. Dzięki tym wartościom zaufały nam największe firmy w Polsce i na świecie.

Zgrany zespół projektowy ma jednocześnie wystarczająco dużo przestrzeni na kreatywność, jak i na praktyczną analizę.

Dagmara Grzelska

Dagmara Grzelska

Project Manager

Naszą dumą jest kultura pracy

Zaufanie, jakim darzymy siebie nawzajem, pomaga nam efektywnie pracować na każdym etapie projektu. Wierzymy, że spójna wizja projektu pojawia się w wyniku otwartej debaty na różnych polach. Dbamy o tworzenie środowiska, w którym osiągniesz najbardziej ambitne cele.

Napędza nas i inspiruje do działania

Nasz zespół łączy pasja do podróży i fotografii. Każdego roku świętujemy urodziny Crafton podczas zwiedzania różnych zakątków Europy, poznajemy nowe miasta i siebie nawzajem. To daje nam dużo kreatywnej energii, którą wykorzystujemy podczas wyznaczania coraz odważniejszych celów projektowych.

Jesteśmy wystarczająco dużym zespołem, aby dostarczać złożone projekty

i wystarczająco niewielkim, aby być elastycznym i efektywnym w pracy.

Anna Sołenczew

Anna Sołenczew

Head of UX

Działamy zawsze zgodnie z naszym DNA

Łączymy kreatywne podejście do realizacji projektów internetowych ze zrozumieniem branży na poziomie biznesowym. Do każdego projektu dobieramy technologię, która sprosta wyzwaniom projektowym, a dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, na co zwracać szczególną uwagę podczas planowania.

 • Napędzane kreatywnością

  Twój projekt to dla nas nowa ekscytująca podróż i dzięki temu udaje nam się podtrzymać twórczy entuzjazm. Nie lubimy sztampowych rozwiązań, bo uważamy, że każdy produkt jest wyjątkowy i zasługuje na kreatywne podejście.

 • Od początku do końca

  Towarzyszymy naszym klientom w pierwszych krokach projektowych, pomagamy zdefiniować cele i zaplanować dalszy rozwój. Patrzymy dalej niż inni i odkrywamy nowe perspektywy, zawsze dowożąc wymierne rezultaty.

 • Opierając się na badaniach

  Wierzymy, że badania użytkowników zapewniają stabilny fundament projektu, pomagają w doborze odpowiednich technologii i osiągnięciu satysfakcjonujących wyników. Potężne koncepcje są napędzane przez głosy użytkowników.

 • Nastawieni na rezultaty

  Tworzymy cyfrowe rozwiązania, platformy i moduły, które mają realny wpływ na biznes naszych klientów. Dostosowujemy każdy etap pracy do zmieniających się warunków, aby dostarczone rozwiązanie zapewniało wielowymiarowy sukces.

Uwierzyli w nas tak jak my w nich

Jako zespół ekspertów w zakresie projektowania i technologii wspomagających rozwój firm, dostrzegamy potencjał i możliwości w pomysłach naszych klientów. Potrafimy odpowiednio je oszlifować, wydobyć z nich pełnię kolorów i nadać im prędkość dystansującą konkurencję.

Pracowaliśmy już dla klientów z Twojego sektora

Kategoria
  Branża
   Rok

    Nieustannie szukamy kreatywnych, pełnych pasji osób do współpracy z nami.

    Jesteś odpowiednią osobą?

    Dołącz do nas

    Projektujemy wrażenia i emocje, nadajemy kształt produktom, w które wierzymy. Ludzie chcą być częścią tych historii.

    Tomek Klatkiewicz

    Tomek Klatkiewicz

    Art Director

    Używamy plików cookies Korzystając z tej strony akceptujesz