Blog

Globalny ranking najważniejszych influencerów technologii blockchain

17 października 2018

Globalny ranking najważniejszych influencerów technologii blockchain

A oto i on! Z dumą prezentujemy stworzony przez Crafton i Craftchain pierwszy globalny ranking najważniejszych influencerów technologii blockchain - Top 50 Blockchain Influencers Ranking.

W świecie, w którym jedyną pewną rzeczą jest ciągła zmiana wielu z nas szuka stałych punktów odniesienia w postaci opinii ludzi, którym udało się zdobyć ugruntowaną pozycję w danej branży. Nie inaczej jest w przypadku świata blockchain – od blogerów po naukowców i prezesów, pełno w nim wpływowych osób, które w social mediach są  aktywnie śledzone przez dziesiątki tysięcy użytkowników. Ale komu można tak naprawdę zaufać, jak rozpoznać prawdziwego eksperta?

Odpowiadając na te pytania Crafton, we współpracy z organizatorami konferencji Malta Blockchain Summit, czyli największym i najważniejszym wydarzeniem roku w branży blockchain, stworzył Top 50 Blockchain Influencers Ranking. Influencerzy sklasyfikowani w naszym Rankingu mogą mieć rzeczywisty wpływ na całą branżę blockchain. Każdy z nich swoją opinią o danym projekcie, firmie czy trendzie rynkowym może skłonić do działania tysiące inwestorów.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym, wielu spośród których będziecie mogli spotkać osobiście podczas Malta Blockchain Summit, gdzie oczywiście Crafton i Craftchain będą mieć swoje stanowisko.

Pełną wersję rankingu możecie znajdziecie na stronie Craftchain: https://craftchain.eu/wp-content/uploads/2018/09/ranking.pdf