Blog

Kolejna przeprowadzka – tym razem na stałe!

2 stycznia 2013

Kilka miesięcy temu dzieliliśmy się z Wami wrażeniami z przeprowadzki do Berlina. Zmiana lokalizacji tak nam się spodobała, że zrobiliśmy to raz jeszcze. Tym razem na stałe!
Nowe wyzwania, liczne projekty, mnóstwo energii... - to wszystko sprawiło, że potrzebujemy więcej przestrzeni! Cały czas chcemy, by nasze biuro było otwarte dla klientów. Dlatego pozostajemy w samym centrum Poznania. Na ulicy Nowowiejskiego 10 znaleźliśmy urokliwe biuro, w sam raz dla naszego kreatywnego zespołu.
Nowym lokum jest zaaranżowane na nasze potrzeby poddasze, które posiada bardzo ciekawy klimat. Pomieszczenia są pełne naturalnego światła. Czujemy, że nowe otoczenie dodaje nam extra dawkę energii, którą z pewnością kreatywnie spożytkujemy. Już wszystkie nasze biurowe skarby bezpiecznie tu trafiły i przestronne wnętrza nabrały indywidualnego charakteru. My też powoli się aklimatyzujemy. Każdy znalazł tu miejsce dla siebie. Cieszymy się z antresoli zaadaptowanej na salkę do brainstormingu. Oj, często będzie tam dochodzić do prawdziwych lawin pomysłów!
Mamy nadzieję, że w nowym biurze jeszcze bardziej rozwiniemy skrzydła. Zatem oficjalnie otwieramy nasze drzwi i zapraszamy na aromatyczną kawę na ulicy Nowowiejskiego 10/16 w Poznaniu!
Biuro - Agencja interaktywna Crafton PoznańBiuro - Agencja interaktywna Crafton PoznańBiuro - Agencja interaktywna Crafton PoznańBiuro - Agencja interaktywna Crafton Poznań