Blog

Kolejny rok razem

Autor: Przemysław Lewicki

Opublikowano: 20.10.2014

Zaktualizowano: 20.10.2014

Wydawałoby się, że jeszcze wczoraj świętowaliśmy w Dublinie trzecie urodziny naszej agencji, a tu już wielkimi krokami zbliżają się czwarte....

Wydawałoby się, że jeszcze wczoraj świętowaliśmy w Dublinie trzecie urodziny naszej agencji, a tu już wielkimi krokami zbliżają się czwarte. Jak co roku, zgodnie z tradycją, aby godnie uczcić to wydarzenie wybieramy się całym zespołem w podróż do kolejnego europejskiego miasta. Po Mediolanie, Berlinie i Dublinie czas na Złote Miasto - Pragę. W stolicy Czech będziemy przebywać od 8.11. do 12.11. Z doświadczenia wiemy, że brak planu jest najlepszym planem dlatego naszym jedynym celem jest zabawa i integracja. Pewne jest, że przy tak zgranym i kreatywnym zespole na pewno będzie dużo do opowiadania! Już niebawem spodziewajcie się obszernej foto relacji :)
Odliczamy dni!

Tagi:

Udostępnij: