Blog

Nasz nowy produkt - Photler

1 listopada 2015

Po wielu latach pracy wyłącznie nad projektami dla naszych klientów podjęliśmy decyzję. Decyzję z którą nosiliśmy się od kilku lat. Budujemy własny produkt!
W pierwszym kwartale 2016 roku planujemy zaprezentować usługę dostępną w modelu subskrypcyjnym o nazwie Photler. Będzie to serwis umożliwiający podróżnikom budowę własnych stron internetowych ze zdjęciami w oparciu o gotowe szablony przy użyciu intuicyjnego edytora CMS. Użytkownicy będą mogli zaznaczać swoje fotografie na interaktywnej mapie, a także przeglądać zdjęcia z całego świata zrobione przez najlepszych fotografów. Galerie będą wzbogacone o funkcjonalność bloga, pełne wsparcie dla urządzeń mobilnych oraz bezpieczny hosting w chmurze.
Ze względu na dużą niszowość serwis od samego początku będzie kierowany na rynki zagraniczne i będzie dostępny wyłącznie w wersji angielskiej.
„Od wielu lat regularnie otrzymuję zapytania o możliwość przygotowania strony z fotografiami podobnej do WorldInMyLens.com. Dlatego widzę, że istnieje zapotrzebowanie na łatwy w obsłudze kreator stron dla fotografów.” – mówi Piotr Kulczycki, pomysłodawca serwisu Photler.
Od wielu tygodni prowadzimy intensywne prace projektowe i wdrożeniowe, tak żeby jeszcze przed końcem roku udostępnić wybranym użytkownikom zamkniętą wersję beta. Po więcej informacji zapraszamy na Photler.com.