Blog

Portfolio

7 grudnia 2011

Po bardzo pracowitych tygodniach przyszedł czas, żeby pochwalić się nowymi projektami w portfolio. Ostatnio zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów zarówno na rynek polski, brytyjski jak i australijski.
Dla Jacobs Kronung zaprojektowaliśmy nowy sklep internetowy skierowany do dystrybutorów kawy. Aviva Ireland poprosiła nas o przygotowanie nowej wersji strony Back-Up, adresowanej na rynek irlandzki. Dla naszego klienta z Australii przygotowaliśmy nowy serwis społecznościowy dla fanów muzyki – Muso Garage.
Kilka miesięcy temu wygraliśmy przetarg na projekt i wdrożenie strony Słowińskiego Parku Narodowego. Do przetargu zostało zaproszonych blisko 100 innych agencji ;-). Efekty naszych prac możecie zobaczyć na www.slowinskipn.pl.
Jest nam niezmiernie miło, kiedy klienci do nas wracają. Z producentem sprzętu AGD – Amica – nawiązaliśmy współpracę w zakresie przygotowywania aplikacji Facebook. Pierwsze efekty naszych prac już można znaleźć na fanpejdżu Amiki – Amper i Kaloria.
W chwili obecnej kończymy prace także nad kilkoma ciekawymi projektami. Dla reprezentacji olimpijskiej kraju Belize przygotowujemy oficjalny serwis internetowy. W wyniku wygranego przetargu przygotowujemy nową stronę miasta i gminy Busko-Zdrój. Unilever zlecił nam szereg reklam prasowych majonezu Hellmann’s.
Zatem wkrótce możecie spodziewać się kolejnych ciekawych projektów w naszym portfolio. Zapraszamy!