Blog

Pożegnanie Berlina

12 listopada 2012

Kolejne urodziny naszej agencji już za nami. W tym roku świętowaliśmy w Berlinie, gdzie pracowaliśmy w przestrzeni coworkingowej Supermarkt Studios.
Pomimo wyjątkowego charakteru naszych urodzin, cały czas byliśmy dostępni dla naszych klientów. Projekty przygotowywaliśmy z jeszcze większym zapałem. Wzmożona integracja przyczyniła się również do zwiększonej kreatywności. Nasi klienci przekonali się, że zmiana lokalizacji nie zaszkodziła naszej efektywności.
Codziennie po zakończeniu pracy zwiedzaliśmy miasto. Udało nam się zobaczyć najważniejsze atrakcje niemieckiej stolicy. Z zapałem spacerowaliśmy po ulicach Berlina – tych głównych i tych mniejszych, urokliwych. Zajadaliśmy się Bratwurst'ami, sznyclami i innymi specjałami kuchni niemieckiej.
W weekend zorganizowaliśmy wyjazd do przepięknego Drezna. Miasto wywarło na nas ogromne wrażenie, szczególnie wieczorem. Aż nie chciało się go opuszczać!
Tydzień minął bardzo szybko. Odkryliśmy Berlin na nowo: nie tylko jako atrakcję turystyczną, ale również jako idealne miejsce pracy. Wspólnie spędzony czas uczynił z nas jeszcze bardziej zgrany zespół. Co teraz? Powrót do poznańskiego biura i projekty tworzone z dużą dawką pozytywnej energii, jaką udało nam się zgromadzić w Berlinie. A za rok znów czeka nas przeprowadzka. Do jednego z miast europejskich – już nie możemy się doczekać do jakiego :-)
Biuro - Agencja interaktywna Crafton Poznań