Blog

To już 5 lat!

1 października 2015

Zaskakujące, jak czas szybko płynie w dobrym towarzystwie. Nie ma spotkania przy piwku bez wspominania wyjazdu do Pragi, a już możemy zacząć odliczać dni do następnej podróży.
Za niecałe dwa miesiące zgodnie z naszą firmową tradycją będziemy świętować kolejne urodziny Agencji. Każdy wyjazd jest dla nas wyjątkowy. Zwiedzaliśmy już Mediolan – włoską stolicę designu, zajadaliśmy się Bratwurst'ami i innymi specjałami kuchni niemieckiej w Berlinie, odkrywaliśmy w sobie talent barmański w irlandzkim browarze Guinnessa w Dublinie, a także podziwialiśmy jedną z najpiękniejszych stolic Europy, czeskie Złote Miasto Pragę.
W tym roku wybieramy się na Litwę. Mimo, że wyjazd dopiero 7 listopada, już teraz przygotowujemy program wycieczki. Głównym celem wyjazdu jest Wilno, ale w planach mamy także zwiedzanie Kłajpedy, Rygi lub Trakai. Na Litwie będziemy pełne 3 dni. Czas pokaże, jakie plany uda nam się zrealizować. Pewność mamy tylko do jednego - ponownie czeka nas wspaniały czas razem pełen uśmiechu, wspólnego zwiedzania, dobrego piwa i zarwanych nocy.