Blog

Urodziny w irlandzkim stylu

13 listopada 2013

Listopadowy długi weekend? Niektórzy zajadali się Rogalami Marcińskimi w Poznaniu, inni brali udział w Marszu Niepodległości w Warszawie, a my odkrywaliśmy irlandzką stolicę.
Dublin przywitał nas deszczem, ale za to w kolejnych dniach miejsce typowej listopadowej pogody zastąpiło słońce. Korzystając z przyjaznej aury zwiedzaliśmy, ile było sił w nogach. Dubliński Zamek, Trinity College, Katedra św. Patryka i wiele innych atrakcji stało się przedmiotem naszych zdjęć. Niestrudzeni wędrowaliśmy z aparatami w rękach wśród pięknych kamienic i urokliwych uliczek. Wieczorami poznawaliśmy irlandzką kuchnię oraz zachwycaliśmy się wyjątkowym klimatem tamtejszych pubów z lokalną muzyką na żywo. Tradycję picia piwa doceniliśmy podczas wizyty w browarze Guinnessa, gdzie każdy z nas stał się na chwilę profesjonalnym barmanem ;-).
Urodzinowy wyjazd był okazją do zacieśnienia więzi z nowymi współpracownikami oraz integracji całego zespołu. Wróciliśmy zarażeni irlandzkim optymizmem i z niecierpliwością wypatrujemy, co przyniesie nam kolejny rok wspólnej pracy.
Ireland - Agencja interaktywna Crafton Poznań