Blog

Wygrane przetargi

2 sierpnia 2012

Połowa bieżącego roku była dla nas bardzo udana. Wygraliśmy wiele ważnych dla nas przetargów. Dla Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego przygotowaliśmy identyfikację wizualną, materiały reklamowe i serwis WWW. Dla DGA S.A. zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę promującą nową inicjatywę Life Fund. W dalszym ciągu kontynuujemy naszą współpracę z Unilever Food Solutions, projektując materiały reklamowe i etykiety produktów.
W czerwcu tego roku uruchomiliśmy serwis ogłoszeniowy Motoznawca.pl. Prace nad stroną trwały wiele miesięcy, ale zarówno klient, jak i my jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów. Do naszych zadań należało zaprojektowanie identyfikacji wizualnej, projekt interfejsu użytkownika oraz pełne wdrożenie strony w oparciu o autorskie rozwiązania w technologii PHP.
Innym bardzo ważnym dla nas wdrożeniem była strona World In My Lens. Jest to redesign popularnej strony z fotografią podróżniczą Piotra Kulczyckiego. Cieszymy się, że strona została doceniona zdobywając wiele nagród i wyróżnień w galeriach CSS.