Blog

Żegnaj Prago!

12 listopada 2014

Kolejne urodziny naszej agencji za nami. Tym razem by uczcić to wyjątkowe wydarzenie wybraliśmy się na długi weekend do jednego z najpiękniejszych miast Europy – Pragi.
Jak co roku wróciliśmy zmęczeni, ale pełni wrażeń i naładowani pozytywną energią. Praga ugościła nas w najlepszym stylu… było słońce, piękne widoki i fantastyczna atmosfera. Całe dnie uzbrojeni w aparaty fotograficzne, plan miasta i wygodne buty przemierzaliśmy miasto w poszukiwaniu najbardziej urokliwych zakątków. Każda minuta tego wyjazdu była pełna niezapomnianych wrażeń. Jednego dnia spacerowaliśmy po Moście Karola, zachwycaliśmy się Katedrą Świętego Wita czy podziwialiśmy obrazy Alfonsa Muchy, innego wspinaliśmy się na coraz to wyższe punkty widokowe by móc uwiecznić panoramę tego Złotego Miasta. Wieczorami natomiast, zmęczeni po całym dniu intensywnego zwiedzania, zasiadaliśmy przy wspólnym stole i degustowaliśmy przysmaki lokalnej kuchni i tradycyjnych czeskich browarów.
Te cztery intensywne dni minęły nam wyjątkowo szybko. Jak to dobrze, że powrót do naszego poznańskiego biura to nie koniec, a nasz nowy początek. Takie wyjazdy pozwalają nam poznać się bliżej, zacieśnić więzi i współtworzyć jeszcze lepsze projekty.
Ireland - Agencja interaktywna Crafton Poznań